Foto: Veerle Bastiaanssen

Bestuur 2019/2020

Wessel van den Einden – Voorzitter
(voorzitter@vu-orkest.nl, 06-40975466)

Ocea van Loenen – Secretaris
(secretaris@vu-orkest.nl, 06-40946987)

Daan Borman – Penningmeester
(penningmeester@vu-orkest.nl, 06-40991324)

Maxim Paulissen – Acquisiteur
(acquisiteur@vu-orkest.nl, 06-40961898)

Bente Boots – Concertmanager
(concertmanager@vu-orkest.nl, 06-40946970)

Yana Vijzelman – PR-chef
(pr@vu-orkest.nl, 06-40973003)

Mia Kogelman – Blazerschef
(blazerschef@vu-orkest.nl, 06-40753056)

Emma Steinmann – Strijkerschef
(strijkerschef@vu-orkest.nl, 06-31698486)