Contact

Neem vooral contact op als u vragen of opmerkingen heeft.

Adres: VU-Orkest Uilenstede 106 1183 AM Amstelveen
E-mail: info@vu-orkest.nl

Bestuur 2018/2019
Tonke Versteeg – Voorzitter
(voorzitter@vu-orkest.nl, 06-40975466)
Iris Huitink – Secretaris
(secretaris@vu-orkest.nl, 06-40946987)
Dana Brull – Penningmeester
(penningmeester@vu-orkest.nl, 06-40991324)
Wessel van den Einden – Acquisiteur
(acquisiteur@vu-orkest.nl, 06-40961898)
Anne Uildriks – Concertmanager
(concertmanager@vu-orkest.nl, 06-40946970)
Barbara van Eeghen – PR-chef
(pr@vu-orkest.nl, 06-40973003)
Laura Soeters – Strijkerschef
(strijkerschef@vu-orkest.nl, 06-40960329)
Piotr Majoor – Blazerschef
(blazerschef@vu-orkest.nl, 06-40946956)

Taal – Language

Aankomende evenementen:

  1. VU-Orkest in Muziekgebouw Eindhoven!

    januari 16, 2019 @ 20:15 - 22:30
  2. VU-Orkest in Het Concertgebouw!

    januari 20, 2019 @ 20:15 - 22:30

Volg ons op Facebook!

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: (#4) Application request limit reached
Type: OAuthException
Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.