Links naar rechts: Ivo Lemken, Bram Boesschen Hospers, Judith Bruijn, Christiaan de Wolf, Hidde Offerhaus, Eloise Davis, Hidde Bekkers, Elise Rodenburg

Van links naar rechts: Iris Huitink, Tonke Versteeg, Piotr Majoor, Barbara van Eeghen, Wessel van den Einden, Dana Brull, Anne Uildriks, Laura Soeters

Bestuur 2018/2019

Tonke Versteeg – Voorzitter
(voorzitter@vu-orkest.nl, 06-40975466)

Iris Huitink – Secretaris
(secretaris@vu-orkest.nl, 06-40946987)

Dana Brull – Penningmeester
(penningmeester@vu-orkest.nl, 06-40991324)

Wessel van den Einden – Acquisiteur
(acquisiteur@vu-orkest.nl, 06-40961898)

Anne Uildriks – Concertmanager
(concertmanager@vu-orkest.nl, 06-40946970)

Barbara van Eeghen – PR-chef
(pr@vu-orkest.nl, 06-40973003)

Laura Soeters – Strijkerschef
(strijkerschef@vu-orkest.nl, 06-40960329)

Piotr Majoor – Blazerschef
(blazerschef@vu-orkest.nl, 06-40946956)