Contact

Neem vooral contact op als u vragen of opmerkingen heeft.

Adres: VU-Orkest Uilenstede 106 1183 AM Amstelveen
E-mail: info@vu-orkest.nl

Bestuur 2016/2017
Christiaan de Wolf – Voorzitter
(voorzitter@vu-orkest.nl, 06-40975466)
Lotte van Catz – Secretaris
(secretaris@vu-orkest.nl, 06-40946987)
Rose Horstman – Penningmeester
(penningmeester@vu-orkest.nl, 06-40991324)
Eva Almeloo – Acquisiteur
(acquisiteur@vu-orkest.nl, 06-40961898)
Ivo Lemken – Concertmanager
(concertmanager@vu-orkest.nl, 06-40946970)
Tonke Versteeg – PR-chef
(pr@vu-orkest.nl, 06-40973003)
Femke Hempel – Strijkerschef
(strijkerschef@vu-orkest.nl, 06-40960329)
Sander Franken – Blazerschef
(blazerschef@vu-orkest.nl, 06-40946956)

Taal – Language

Volg ons op Facebook!

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.